مشاهده همه 12 نتیجه

کولر گازی وستن ایر و اسپلیت وستن ایر

دستگاه وستن ایر 30000 مدل WS-R304HC

کولر گازی وستن ایر و اسپلیت وستن ایر

دستگاه وستن ایر 24000 مدل WS-R244HC

کولر گازی وستن ایر و اسپلیت وستن ایر

دستگاه وستن ایر 18000 مدل WS-R184HC

کولر گازی وستن ایر و اسپلیت وستن ایر

دستگاه وستن ایر 12000 مدل WS-R124HC

کولر گازی وستن ایر و اسپلیت وستن ایر

دستگاه وستن ایر 9000 مدل WS-R094HC

کولر گازی وستن ایر و اسپلیت وستن ایر

کولر گازی وستن ایر و اسپلیت وستن ایر


کمپانی وستن ایر در سال 1979 میلادی تاسیس شد و فعالیت خود را با تولید تجهیزات برودتی و حرارتی آغاز نمود.کولر گازی وستن ایر و اسپلیت وستن ایر از نمونه محصولات سرمایشی و گرمایشی تولید شده در شرکت Westen air هستند.کولر گازی های وستن ایر در مدل های ایستاده ، دیواری و … با ظرفیت های 9000 تا 60000 تولید و عرضه شده اند و هر کدام دارای مشخصات فنی متمایزی هستند.

اکثر مدل های اسپلیت وستن ایر مجهز به کمپرسور روتاری هستند و با داشتن استانداردهای لازم مناسب برای اقلیم های آب و هوایی متنوع همچون معتدل و سرد و خشک هستند.سیستم های تهویه وستن در دو مدل اینورتردار و بدون اینورتر عرضه شده اند که مدل های اینورتردار به دلیل کم مصرف بودن از قیمت بیشتری نسبت به مدل های بدون اینورتر برخوردار هستند.


مشخصات کولر گازی وستن ایر (Westen air)

کولر گازی اسپلیت وستن ایر از نمونه تجهیزات تهویه مطبوع هستند که در انواع مختلف با کاربردهای متنوع تولید شده اند.دستگاه های تهویه مطبوع وستن ایر از لحاظ گاز مبرد استفاده شده در آن ها ،تکنولوژی اینورتر،محل نصب و … با هم متفاوت هستند.با این حال ویژگی های شاخص کولر گازی های وستن ایر که در بین تمامی آن ها مشترک است شامل موارد زیر می شود:

ظاهر کولر گازی وستن ایر

کولر گازی های وستن ایر دارای طراحی ظاهری زیبا و در عین حال ساده و لوکسی هستند که باعث شده بتوان در هر دکوراسیونی آن ها را نصب نمود.هم چنین از لحاظ حجم و ابعاد بسیار مناسب طراحی شده اند که در هنگام نصب کولر گازی فضای زیادی را اشغال نخواهند کرد.

لرزش و صدای اسپلیت های وستن ایر

با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا و بالاترین استانداردها در طراحی و ساخت سیستم تهویه westen air پنل های داخلی و خارجی آن با کمترین میزان لرزش،ارتعاش و صدا کار می کنند.این موضوع در نمونه های اینورتردار بیشتر حس خواهد شد.

همگام با تکنولوژی روز دنیا

از نمونه قابلیت های در نظر گرفته شده برای دستگاه کولر گازی وستن ایر برخورداری از قابلیت WIFI است که کاربر می تواند با نصب اپلیکیشن مخصوص بر روی گوشی هوشمند خود از فواصل بسیار دور اقدام به کنترل عملکرد سیستم تهویه خود نماید.

ویژگی های فنی کولر گازی های وستن ایر

  • تنظیم نمودن سرعت موتور
  • تغییر جهت دور بدون نیاز به کنتاکتور
  • خاموش و روشن کردن موتور بدون نیاز به قطع و وصل کردن برق


کولر گازی اینورتر دار وستن ایر

کیت اینورتر در کولر گازی جریان مستقیم DC را به جریان متناوب AC تبدیل می کند.با وجود این سیستم در اسپلیت دستگاه دارای راندمان بالاتری نسبت به نمونه های بدون اینورتر یا معمولی است.

در کولر گازی وستن ایر اینورتر دار یا کم مصرف در زمان پایین بودن بار برودتی دور کمپرسور کم می شود و سیستم با درصد کمتری از توان کل خود کار می کند در نتیجه انرژی کمتری برای کارکرد خود نیاز دارد با این اوصاف مصرف برق و انرژی نیز تا حد زیادی کاهش می یابد.

اما در سیستم های بدون اینورتر کولر گازی حتی در زمان بار کم نیز با تمام توان خود برای تنظیم دمای محیط کار می کند و بعد از رسیدن دمای محیط به میزان تنظیم شده خاموش می شود و مجدد روشن می شود.همین امر باعث شده تا مصرف انرژی نسبت به کولرگازی های کم مصرف بیشتر باشد.

اسپلیت اینورتردار وستن ایر یک مدل محبوب،پرطرفدار و پرفروش سیستم تهویه در بازار ایران است که تامین کننده ی سرمایش و گرمایش محیط می باشد و 30 تا 60 درصد باعث صرفجویی در مصرف برق می شود.

تماس بگیرید

WeCreativez WhatsApp Support
👋 سلام؛چطور میتونم کمک کنم؟