Loading...

خدمات خود را سفارش دهید

تعمیر کولر گازی و اسپلیت باید در الویت قرار گیرد، چراکه کولر گازی سیستمی بسیار حساس و هوشمند می باشد.اصلی ترین هدف از استخدام تعمیر کار کولر گازی و تعمیر کولر گازی را می توان جلوگیری از خرابی ناگهانی و افزایش کارایی آن دانست. تعمیر کار کولر گازی با آموزش و گذراندن دوره های مخصوص تعمیرات کولر گازی و اخذ مدرک معتبر می توانند تعمیرات لازم را با کمترین هزینه انجام دهند. در وهله اول که احتمال خراب بودن کولر گازی را می دهید ابتدا باید برق آن را قطع نمایید. در این صورت قادر به جلوگیری از آسیب های جدی تر به سیستم تهویه تان خواهید شد. سپس باید با تعمیر کار مجاز کولر گازی تماس بگیرید تا در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند.
خدمات تعمیر کولر گازی از ویژترین خدمات ما در فروشگاه بادبزن می باشد. شما می توانید با ارسال فرم روبرو و یا تماس با ما درخواست خدمات نمایید، تا همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن در محل شما حضویر یابند.

چرا کولر گازی نیاز به سرویس دارد؟

سرویس به موقع کولر گازی باعث کاهش مصرف برق کولر گازی  همچنین کاهش خرابی کولر گازی می شود.

اقدامات لازم سرویس کار برای سرویس و تعمیر کولر گازی

سرویس کار ابتدا باید فیلترهای کولر گازی را شستشو سپس توسط دستگاه کارواش قسمت بیرونی کولر گازی را تمیز کند. اگر کولر گازی بیش از حد کثیف باشد لازم است که گاز کولر گازی جمع شده و کولر گازی را باز کرده و بعد از تعمیرات کولر گازی، آن را مجدد راه اندازی کنیم.

زمان مناسب سرویس کولر گازی؟

اگر در شهر تهران یا شهرهای گرم زندگی می کنید به علت استفاده زیاد از آن بهتر است هرسال در فصل بهار سرویس شده اما اگر زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد حداکثر هر 2سال یک بار باید سرویس و تست شود.

خدمات پس از فروش کولر گازی در فروشگاه بادبزن

 • تعمیرات کولر گازی
 • شارژ
 • جابه جایی
 • نصب
 • و …

می باشد که این خدمات برای کلیه برندهای کولر گازی می باشد.

شاخه های مختلف خدمات تعمیر کار کولر گازی

تعمیر و تعویض برد کولر گازی اسپلیت

در صورتی که برد پنل کولر گازی قدرت دستور دادن به کمپرسور و یا موتور را نداشته باشد احتیاج به تعمیر و یا تعویض دارد.در این صورت تعمیرکار قاب دستگاه را باز کرده و برد دستگاه را جدا کرده و بعد از تست های مختلف اقدام به تعمیر یا تعویض آن می کند.

تعمیر یا تعویض کمپرسور کولر گازی

همانطور که می دانید کمپرسور قلب دستگاه می باشد و بعد از آن که تشخیص سوختگی کمپرسور توسط تعمیرکار داده شد باید کمپرسور عوض شده یا اگر قابل تعمیر می باشد تعمیر گردد.
به خاطر حساسیت زیاد این قطعه باید توسط کارشناسان متخصص انجام شود در غیر این صورت مشکلات زیر را شامل می شود:

 • تولید صدای ناهنجار کمپرسور
 • کوتاه شدن عمر دستگاه
 • بازدهی کم دستگاه

تعویض خازن کولر گازی

خازن 2 صفحه فلزی موازی می باشد که در بین دو صفحه لایه ای از هوا یا عایق قرار می گیرد، خازن ها انرژی الکتریکی را نگه داشته و به همراه مقاومت ها، در مدار استفاده می شوند.

تعمیر یا تعویض موتور فن کمپرسور

زمانی که موتور فن کمپرسور سوخته باشد ابتدا باید قاب کمپرسور باز شود و پس از قطع برق و جداسازی سیم های ارتباطی فن را از دستگاه جدا کرده و موتور فن را تعویض می کنیم.

رفع مشکل باد گرم کولر گازی

در زیر به چند دلیل باد گرمی که به جای بادسرد از کولر گازی می آید می پردازیم:

 • کم شدن گاز دستگاه
 • سوختگی خازن
 • خرابی برد پنل و یا برد کمپرسور
 • از کار افتادن کمپرسور

حق الزحمه تعمیر کار کولر گازی

هزینه تعمیرات با توجه به نوع خرابی و مشکل ایجاد شده متغیر می باشد و باید توسط کارشناس مربوطه بررسی شود تا هزینه دقیق آن به دست آید.

همواره باید در نظر داشت که تعمیرات پلن های مختلفی دارد حتی ممکن است در حین کار تعمیرکار پی ببرد قطعه ای که حتی فکر نمی کردید دچار خرابی شده است و اگر این موضوع را زودتر پیگیری نمی کردید ضررهای جبران ناپذیری به کولر گازی وارد می شود.

همیشه یکی از دغدغه های مشتریان، خدمات پس از فروش کولر گازی در مناطق مختلف شهر تهران  می باشد اما دیگر لازم نیست نگران این موارد باشید زیرا فروشگاه بادبزن این مشکل را  با قرار دادن نمایندگان مختلف در همه مناطق استان تهران حل کرده است.

در صورتی که نیاز به این خدمات داشته باشید کافی است اگر در غرب تهران زندگی می کنید با نماینده تعمیر کار کولر گازی در غرب تهران و یا اگر در شرق هستید با تعمیر کار کولر گازی در شرق تهران و اگر در شمال یا جنوب شهر هستید با تعمیر کار کولر گازی در شمال و …تماس حاصل فرمایید که این نیروها از تخصص لازم و کافی و مدرک معتبر برخوردار می باشند.

دسته بندی محصولات