نمایش 1–12 از 13 نتیجه

داکت اسپلیت وستن ایر

وستن ایر دور ثابت مدل MWSD-482A/H1

60,990,000 تومان

داکت اسپلیت وستن ایر

داکت اسپلیت وستن ایر


وستن ایر کمپانی آلمانی است که تولید کننده ی سیستم های برودتی و حرارتی همچون داکت اسپلیت وستن ایر است.تمامی قطعات داکت اسپلیت از جمله کمپرسور و پروانه در کشور آلمان تولید شده و در چین مونتاژ می شوند.این گروه صنعتی براساس جدیدترین و بروزترین تکنولوژی،سیستم های تهویه مطبوع خود را تولید و در اکثر نقاط جهان عرضه می کند.تجهیزات تولید شده در Westen air دارای استانداردهای بین المللی هستند و زیر نظر متخصصین حرفه ای این حوزه طراحی و تولید می شوند و سپس در آزمایشگاه مورد تست قرار می گیرند.

داکت اسپلیت وستن ایر یک نمونه از تولیدات این کمپانی است که جزو رایج ترین سیستم های تهویه در جهان محسوب می شود.این سیستم با طراحی مناسب و کیفیت بالا تولید می شود و قابل استفاده در فضاهای عمومی و خصوصی برای تامین سرما و گرما است.با استفاده از داکت اسپلیت های وستن ایر می توان فضایی با متراژ حداقل 50 متر و حداکثر 150 مترمربع را تحت پوشش قرار داده و به درجه هوای مطلوب و دلخواه رسید.


بخش های داکت اسپلیت وستن ایر (Westen air)

کولر گازی اسپلیت وستنهمانند سایر سیستم های داکت اسپلیت تولید شده در کمپانی های دیگر داکت های وستن ایر نیز دارای دو بخش خارجی و داخلی با نام یونیت داخلی و یونیت خارجی هستند.وستن ایر،یونیت های داخلی را با ابعاد و وزن کم تولید کرده است که باعث شده جابه جایی و نصب آن ها به راحتی صورت بگیرد،هنگام نصب در سقف کاذب هم فضای زیادی را اشغال نمی کنند.همچنین بدنه ی پنل داخلی از جنس ورق گالوانیزه مقاوم در برابر زنگ زدگی است که باعث افزایش طول عمر دستگاه شده است.
یونیت خارجی به دلیل وجود کمپرسور و تولید صدا در بیرون از ساختمان نصب می شود.پنل خارجی داکت اسپلیت وستن ایر به دلیل استفاده از کمپرسور روتاری کمترین میزان صدا را تولید می کند.دریچه ی مکش هوای یونیت داخلی از پشت دستگاه است که در صورت درخواست کاربر قابل ارائه از زیر دستگاه نیز هستند.


مشخصات سیستم تهویه داکت اسپلیت وستن ایر

مانند دیگر سیستم های تهویه هوای کانالی قابلیت تامین سرما و گرما را دارد و قابل استفاده در زمستان و تابستان است و می تواند در کمترین زمان و کم ترین صدا عملکرد برودت و حرارت خود را به انجام برساند.

داکت اسپلیت های وستن ایر در سه مدل تولید و ارائه شده اند:

 • اسپیلت کانالی اینورتر دار سرد و گرم
 • اسپیلت کانالی بدون اینورتر سرد و گرم
 • اسپیلت کانالی بدون اینورتر سرد

در مدل هایی که بدون اینورتر عرضه شده اند گاز مبرد R22 و در مدل های اینورتردار از گاز مبرد طبیعت دوست و سازگار با محیط زیست R410 استفاده شده است.کمپرسوری که در اسپلیت های کانالی وستن ایر از آن بهره برده شده است از نوع روتاری است که رایج ترین نوع کمپرسور در سیستم های تهویه مطبوع با کمترین میزان صدا و مصرف انرژی است.

این مدل از دستگاه های تهویه وستن ایر را می توان در ظرفیت های 18000،24000،30000،36000،48000 و 60000 برای واحدهای مسکونی ، اداری و تجاری و … از متراژ 50 متر مربع تا 150 متر خریداری نمود.

قیمت داکت اسپلیت وستن ایر

قیمت این محصول با توجه به ظرفیت،نوع و مدل و عوامل تاثیرگذار بر عملکرد آن از قبیل برخورداری یا عدم برخورداری از کیت اینورتر متغیر است.هر چقدر ظرفیت داکت اسپلیت بیشتر باشد قیمت بیشتری هم دارد هم چنین اسپلیت کانالی دور موتور ثابت ( معمولی ) که فاقد فناوری اینورتر است از قیمت کمتری نسبت به داکت های دور متغیر که دارای اینورتر هستند برخوردار هستند.

قابلیت های دستگاه داکت اسپلیت Westen air

 • مدل های اینورتردار تا دمای 45 درجه و بدون اینورتر تا دمای 25 درجه سانتی گراد کارکرد بهینه ای دارند.
 • برخورداری از حالت سرمایش قوی یا توربو
 • مجهز به سیستم یخ زدایی
 • پنل خارجی دارای ۶ لایه ی رنگ ضد زدگی
 • فیلتر گرد و غبار با کیفیت بالا تا 0.3 میکرون با راندمان 99/97 درصد
 • تمیزکاری آسان پنل داخلی
 • مجهز به فین های طلایی
 • قابلیت انتخاب سرعت پرتاب هوا

تماس بگیرید

WeCreativez WhatsApp Support
👋 سلام؛چطور میتونم کمک کنم؟