لوله کشی کولر گازی و اسپلیت

به دلیل محبوبیت روز افزون استفاده از اسپلیت ها اجرا و خدمات لوله کشی کولر گازی از جمله موارد مورد توجه در تاسیسات ساختمان می باشد. از این رو خانه های تازه ساخته شده لوله کشی توکار را برای کولر گازی در نظر می گیرند تا افراد به راحتی بتوانند در آینده از سیستم های تهویه مطبوع در صورت تمایل استفاده نمایند.

لازم به ذکر است اجرای لوله کشی برای خانه های نوساز و ساختمان های قدیمی امکان پذیر می باشد، تنها توجه داشته باشید لوله کشی کولر گازی با لوله کشی آب و فاضلاب متفاوت بوده و باید به متخصص و نصاب حرفه ای کولر گازی سپرده شود. در صورت تمایل به لوله کشی برای ساختمان نوساز و قدیمی تنها کافیست کار خود را به متخصصین فروشگاه بابزن محول نمایید.

چرا کولر گازی به لوله کشی نیاز دارد؟

پنل داخلی و خارجی کولر گازی از طریق لوله مسی به یکدیگر متصل می شوند. از طرفی این لوله مسی بسیار حساس و شکننده بوده و کمترین فشار یا ضربه موجب خرابی و سوراخ لوله می گردد و مشکلاتی را در عملکرد کولر گازی ایجاد می نماید. همچنین در صورتی که لوله کشی اسپلیت مشخص و روکار باشد نمای خانه را نامناسب کرده و تخلیه آب دستگاه دشوار خواهد بود از این رو نصاب سیستم تهویه مطبوع عموما لوله کشی توکار را به کاربران پیشنهاد می نمایند.

در صورت تمایل نداشتن به لوله کشی می توانید از کولر های گازی ایستاده و پنجره ای استفاده نمایید اما در نظر داشته باشید این مدل ها مشکلات خاص خود را داشته و مصرف برق زیادی دارند. پس توصیه می کنیم از کولر گازی دیواری استفاده کرده و لوله کشی توکار در نظر بگیرید.

اجرای لوله کشی کولر گازی به صورت توکار و روکار توسط فروشگاه بادبزن

لوله کشی اسپلیت و داکت اسپلیت ها به خصوص در حالت توکار بسیار حساس بوده و بهتر است توسط افراد با تجربه انجام شود تا در هزینه و زمان شما صرفه جویی شده و احتمال خرابی های آتی کاهش یابد.

مختصصین فروشگاه بادبزن سال ها تجربه در زمینه لوله کشی توکار اسپلیت و داکت اسپلیت داشته و پروژه های بسیاری در سراسر تهران از شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز با بهترین کیفیت انجام داده اند و توانسته اند رضایت مشتریان را به خوبی جلب نمایند.

فروشگاه بادبزن دارای تیمی متشکل از نصاب هان متخصص و با تجربه می باشد که با استفاده از لوازم و تجهیزات پیشرفته پروژه های لوله کشی کولر گازی و اسپلیت شما را به صورت کاملا اصولی انجام می دهند.
تنها کافیست هر زمان که به خدمات لوله کشی روکار و توکار اسپلیت و داکت اسپلیت نیاز داشتید با فروشگاه بابزن تماس حاصل فرمایید و بهترین و با کیفیت ترین خدمات لوله کشی را از متخصصین نصاب ما دریافت نمایید.

نکات لازم در اجرای لوله کشی توکار اسپلیت

در صورتی که تمایل به اجرای لوله کشی توکار دارید توصیه می کنیم به برخی نکات توجه نمایید تا از اشتباهات دردسر ساز و پر هزینه جلوگیری نمایید.

لوله مسی با سایز مناسب انتخاب نمایید

در صورتی که سایز لوله مسی به درستی انتخاب نشود در طولانی مدت موجب کاهش عملکرد دستگاه شده و هزینه های سنگین تعمیرات و تعویض قطعات را به همراه خواهد داشت.

لوله باید تمیز نگه داشته شوند

گرد و غبار، کثیفی و آلودگی موجب کاهش عمر لوله مسی می شود. پس بهتر است برای پیشگیری از آسیب دیدن آن ها، به خوبی از لوله ها نگهداری نمایید. توصیه می کنیم ابتدا و انتهای لوله را درپوش گذاشته تا حین کارهای ساختمانی مصالح وارد لوله نشده و موجب مسدود شدن آن نگردد.

لوله ها را عایق بندی کرده و مراقب شکسته شدن آن باشید

دستگاه های تهویه مطبوع حین کار رطوبت محیط را بوسیله لوله خروجی آب (لوله درین) به بیرون خارج می نمایند. در صورتی که لوله درین شیب مناسب و کافی نداشته باشد یا مسیر آن مسدود باشد رطوبت تبدیل شده به آب به درستی تخلیه نمی شود. پس هنگام لوله کشی به شیب لوله دقت نموده و از مسدود نبودن آن مطمئن شوید.

به لوله خروج آب توجه نمایید

بهتر است لوله ها را به طور کامل عایق کنید تا از ورود ضربه و گرد و غبار به آن جلوگیری شده و مانع شکسته شدن لوله شود. دقت نمایید لوله کشی شما چه به صورت روکار و یا توکار باشد بهتر است لوله ها را با ابزار کمربندی به دیوار ببندید تا از از شل شدن آن ها جلوگیری نمایید.

فروشگاه بادبزن نصاب لوله کشی

با توجه به توضیحات بالا لوله کشی کولر گازی بسیار اهمیت داشته و باید با دقت و حساسیت نصب شود . همچنین از ضربه دیدن آن حین نصب جلوگیری شده و از مسدود نبودن آن حین نصب اطمینان حاصل نمایید. همانطور که گفته شد امکان انجام لوله کشی توکار برای ساختمان های قدیمی هم امکان پذیر می باشد با این تفاوت که به دلیل خرابکاری، شیار زنی و گچ کاری و نقاشی مجدد ساختمان، اندکی هزینه بیشتری باید پرداخت نمایید.

برای انجام لوله کشی انواع سیستم های تهویه مطبوع تنها کافیست با فروشگاه بادبزن تماس حاصل فرمایید و از خدمات مشاوره همکاران ما به طور رایگان بهره مند شوید. در اولین فرصت بهترین خدمات را با زیباترین حالت ممکن از ما دریافت نمایید. از اینکه فروشگاه بادبزن را برای خدمات خود انتخاب نموده اید سپاسگزاریم.