مشاهده همه 10 نتیجه

داکت اسپلیت اجنرال از بهترین سیستم های تهویه

داکت اسپلیت اجنرال


داکت اسپلیت اجنرال تولید شرکت فوجیتسو اجنرال از بهترین برندهای سیستم تهویه در سال 1963 در کشور ژاپن تاسیس شده است.این داکت اسپلیت از یک واحد داخلی هواساز و یک واحد خارجی کندانسور تشکیل شده است که توسط لوله های مسی به هم متصل هستند.

عملکرد داکت اسپلیت

سرمایش و گرمایش در این سیستم به این گونه است که با مکش هوای فضای داخلی توسط هواساز صورت می گیرد.

مزایای کلی داکت اسپلیت اجنرال

  • صرفه جویی در مصرف گاز
  • کاهش هزینه
  • کاهش صدای آزاردهنده
  • حذف سیستم رادیاتور
  • سرمایش و گرمایش بسیار قوی
  • هوای تمیز و فیلترشده

مکانیزم سرما و گرما داکت اسپلیت

سرما:

برای تولید سرما، هوا با عبور از اجزای سیکل مانند کندانسور، کمپرسور و… و با تغییر حالت گاز مبرد هوای عبوری از روی کویل را سرد کرده و آن را به تهویه شونده تحویل می دهد.

گرما:

برای تولید گرما در این روش به وسیله کویل تعبیه شده در دستگاه ،جریان عبوری آب گرم از داخل کویل هوای عبوری را گرم کرده و آن را به تهویه شونده می دهد.


انواع داکت اسپلیت اجنرال

داکت اسپلیت از نمونه محصولات قابل ارائه توسط شرکت اجنرال می باشد. که در نمونه های زیر ارائه می شود:

داکت اسپلیت بدون اینورتر

در داکت اسپلیت بدون اینورتر دارای ظرفیت 25000 تا 45000 در فشار استاتیکی پایین و در ظرفیت 60000 و 90000 از نوع فشار استاتیکی زیاد می باشد.در این داکت اسپلیت دارای کنترل دور فن می باشد و همچنین امکان استارت مجدد در صورت قطعی برق یکی از مزایای آن می باشد.برق مصرفی داکت اسپلیت تا ظرفیت 36000 از نوع تک فاز و از ظرفیت 36000 به بالا سه فاز می باشند.

داکت اسپلیت اینورتردار اجنرال

از ظرفیت 24000 تا 45000 از نوع فشار استاتیکی پایین و در 54000 به بالا از نوع فشار استاتیکی زیاد می باشد. داکت اسپلیت اجنرال دارای کنترل حالت صرفه جویی در مصرف برق و تغییر روش کارکرد خودکار است.به طور کلی داکت اسپلیت اینورتردار مصرف برق را تا حدود 50 درصد نسبت به داکت اسپلیت معمولی کاهش می دهد.سیستم های تهویه اجنرال در فروشگاه کولر گازی و اسپلیت بادبزن در مدل های مختلف موجود می باشد. اگر قصد خرید محصولات اجنرال را با قیمتی ویژه در بازار دارید می توانید با ما در فروشگاه بادبزن در ارتباط باشید.

تماس بگیرید

WeCreativez WhatsApp Support
👋 سلام؛چطور میتونم کمک کنم؟